Mazurska z bonusami!

Mazurska z bonusami!
16.07.2014 21:24
W najbliższy weekend w Mrągowie odbędzie się Mazurska Noc Kabaretowa, ale to nie koniec atrakcji. W piątek, 18 lipca o godz. 17:30 odsłonięcie podpisów gwiazd w amfiteatrze nad jeziorem Czos, a w niedzielę 20 lipca III eliminacja Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur 2014 oraz wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. W regatach wystartują załogi mazurskiej Nocy Kabaretowej m.in. kabaret Ani Mru-Mru, Młodych Panów i Smile.
Poniżej prezentujemy szczegóły wybranych wydarzeń:
PODPISY GWIAZD W MRĄGOWSKIM AMFITEATRZE
W piątek 19 lipca o godz. 17:30 podczas próby generalnej Mazurskiej Nocy Kabaretowej, specjalne wydarzenie, odsłonięcie podpisów gwiazd występujących na deskach mrągowskiego Amfiteatru. W tym roku prezentujemy podpisy Jacka Fedorowicza, Stanisława Tyma oraz logo kabaretu Ani Mru Mru.
III eliminacje Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur 2014 w Mrągowie
Miłośników żeglarstwa i dobrej zabawy zapraszamy do Mrągowa w najbliższą niedzielę 20 lipca na III eliminacje Żeglarskiego Grand Prix o Puchar 7 Cudów Mazur 2014 oraz wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa. Podczas regatowych zmagań nie zabraknie dobrego humoru, sportowego zacięcia, świetnego towarzystwa, słońca i wiatru. Będą też atrakcje dla dzieci i całych rodzin na wodzie i lądzie!
W tym roku do kampanii promującej 7 cudów Mazur dołączyli także kabareciarze, którzy wspólnie z wybitnymi polskimi żeglarzami sprawdzą swoje umiejętności podczas wyścigu o "Błękitną Wstęgę Jeziora Czos".
20 lipca, godz. 11:00 Ekomarina nad jeziorem Czos
PROGRAM:
11:00 - otwarcie regat
12:00 - start do I wyścigu
15:00 - regaty na wesoło czyli jak kabareciarze radzą sobie zatapiając optymistkę
15:30 - start wyścigu o Błękitną Wstęgę Jeziora Czos w ramach Żeglarskiego Grand Prix Mrągowo z udziałem artystów Mazurskieg Nocy Kabaretowej
Info: Urząd Miejski w Mrągowie

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio