Łowcy mają swoją... linię mebli!

23.07.2014 14:11
Łowcy mają swoją... linię mebli!
Tego chyba nikt się nie spodziewał - Łowcy.B stali się inspiracją do stworzenia mebli! Lansują się w gustownych sweterkach, wożą po telewizjach, a teraz jeszcze mają swoją linię mebli. Cytując klasyka można by napisać: "Mają rozmach, sku*wisyny"! :)
Kamila i Wojtek z Żor postanowili odnowić stare meble wzorując się na sweterkach Łowców! Wpadli na pomysł by udekorować meble wzorkami ściągniętymi z potarganych i dziurawych sweterków, w których Łowcy od lat występują na scenie. Pomysł spodobał się samym kabareciarzom, którzy wzięli udział w sesji fotograficznej z meblami. Efekt końcowy tak bardzo spodobał się Łowcom, iż nie wykluczają wykorzystania mebli np. podczas nagrywania swojego DVD z nowym programem.
W dekoracji mebli nie ma przypadku. Każdy mebel udekorowany jest wzorem z innego swetra, tak by każdy mebel nawiązywał do innego kabareciarza. Dodatkowo każdy z mebli Łowców jest opatrzony tabliczką z autografem swojego kabaretowego odpowiednika.
Teleexpres miał swego czasu galerię ludzi pozytywnie zakręconych. To małżeństwo zdecydowanie do takiej grupy należy zaliczyć! :) Zarówno za sam pomysł jak i jego realizację.
Źródło i foto: Dziennik Zachodni

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio