Dzięki Bogu... te skecze powalą Was na łopatki!

Dzięki Bogu... te skecze powalą Was na łopatki!
23.07.2014 21:13
Mazurska Noc i Mazurska Noc... Basta! Dziś wśród dodanych skeczów nie będzie żadnego skeczu z MNK. Dzięki Bogu... dziś Mazurskiej nie wrzucimy. "Dzięki Bogu... - to wspólny mianownik tego newsa.
Wśród dodanych skeczów znalazły się numery takich kabaretów jak: Hrabi, Smile, Adin, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B, Czesuaf i wielu, wielu innych. Skecze, piosenki, monologi i improwizacja. Numery solowe i zbiorowe. Musicie to zobaczyć! Ostrzegamy: te numery rozkładają na łopatki, a życiu po ich obejrzeniu już nigdy nie będzie takie samo. ;-)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio