Lista NOS: Ot(t)o mamy niespodziankę!

Lista NOS: Ot(t)o mamy niespodziankę!
23.08.2014 15:07
Tego chyba spodziewało się niewielu. Katechetka KSM'ów już po tygodniu zmuszona została opuścić fotel lidera na rzecz Kabaretu OT.TO. Czyżby przebudzili się fani nieco mniej promowanego w mediach w ostatnim czasie kabaretu? To pokażą najbliższe dni. Fakt jest taki - mamy nowego lidera wśród najczęściej oglądanych skeczów. Zobaczymy jak na te wieści zareagują fani Kabaretu Skeczów Męczących.
Kabaret Skeczów Męczących, pomimo utraty pozycji lidera, w tym notowaniu raczej może się cieszyć dobrym wynikiem. A to dlatego, iż w TOP10 znajdują się jeszcze dwa ich skecze. Do powracającego na pozycję 10-tą Psychiatryka dołącza dziś nowość - mix występów kabaretu w Sopocie. Dołącza z przytupem, rozsiadając się wygodnie aż na 4-tej pozycji, tuż za podium.
Dzielnie bronią się też Kabaret Nowaki i Kabaret Smile. Oba skecze wciąż okupują czołówkę listy, plasując się kolejno na miejscu 3. i 5.
Zobaczymy co przyniosą kolejne tygodnie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio