Czy to już koniec Dzięki Bogu Już Weekend? Podpisz petycję!

Czy to już koniec Dzięki Bogu Już Weekend? Podpisz petycję!
26.08.2014 11:05
Niestety wszystko wskazuje na to, że jesienią programu "Dzięki Bogi Już Weekend" w telewizji nie zobaczymy. Zniknie także nadawany po nim program "Tylko dla dorosłych". Decyzja jest o tyle zaskakująca, iż władze TVP zadowolone były z programu i jego oglądalności (średnia widownia drugiej edycji emitowanej jesienią 2013 wyniosła 1,51 mln osób, tj. 12,63% wśród wszystkich widzów - dane Nielsen Audience Measurement).
Jak udało nam się ustalić - istnieje szansa, że programy wrócą do ramówki TVP wiosną. Niestety jesienią i zimą w piątkowe wieczory planowana jest emisja powtórek festiwali kabaretowych.
Beata Harasimowicz (reżyser powyższych programów) napisała na facebook'u:
"(...) Jak pewnie niektórzy z Was już wiedzą z Wirtualnych Mediów nie pojawimy się jesienią na antenie TVP 2. Nie jest to nasza decyzja, tylko decyzja tzw. "wyższych szczebli". Jest nadzieja, że wrócimy wiosną. To w dużej mierze od Was zależy. Piszcie do działu kontaktu w widzami TVP, dzwońcie. (...) Bardzo Wam wszystkim dziękuję za te trzy wspólne sezony. Było cudownie, mimo gorszych i lepszych momentów :) Zostańcie z nami!"
Powstała petycja pod nazwą "Chcemy powrotu Dzięki Bogu Już Weekend na antenę TVP 2", w której zbierane są głosy poparcia. Aby wypełnić petycję i wesprzeć program kliknij tutaj. Zachęcamy do wypełnienia petycji i wsparcia programu.
Decyzja władz TVP wydaje się niezrozumiała. Oto bowiem po kilku latach doczekaliśmy się programu kabaretowego, który swoją świeżą formułą przyciąga widzów, promuje nowe trendy (stand-up, improwizacje), a także ożywia publiczność angażując ją często do występów. Materiał nagrany podczas tegorocznych festiwali kabaretowych jest z pewnością obszerny i warty ponownego obejrzenia. Tym niemniej wydaje się, że jego atrakcyjność może być znacznie mniejsza niż cotygodniowa dawka nowych skeczów.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio