Oni powalczą o KOKS!

Oni powalczą o KOKS!
13.04.2015 20:37
Organizowana od 15 lat impreza wpisała się już na stałe w kalendarz ogólnopolskich imprez kabaretowych. Program imprezy składa się z prezentacji artystycznych kabaretów amatorskich z całej Polski, a także występu gwiazdy kabaretu podczas Finału imprezy. Rokrocznie Jury tworzą osobistości z Kielc oraz znani artyści. Finał tegorocznej edycji poprzedzą dwa występy eliminacyjne w dniach 15 i 22 kwietnia w klubie "Pod Krechą" Politechniki Świętokrzyskiej. Wielki Finał nastąpi 13 maja.
Nie wahaj się, przyjdź i kibicuj młodym kabaretom. 15 kwietnia na kieleckiej scenie wystąpią: Hyrki, Comedy Menshow, Bon Mot, Socratiron. Zaś 22 kwietnia - Jakby Kabaret, Kabaret Niepoprawnych Optymistów, Fifa-Rafa, Kabaret Pod Napięciem. Wstęp wolny. Start o 19:00.
Kabaret Skeczów Męczących wystąpi jako gwiazda wieczoru Finału Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich "KOKS 2015". Występ KSM poprzedzą 3 kabarety startujące (laureaci eliminacji). Zapraszamy na 3 godziny świetnej zabawy.
Data imprezy: 13 maj 2015, godz. 19:00
Miejsce imprezy: Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej
Bilety: w cenie 10 zł(studenci), 20 zł(pozostali) do nabycia w klubach: Pod Krechą, Gin-Ger(Galeria Korona), Kosmos(Galeria Echo), Pizzeria Roma(Al. Tysiąclecia P.P.16).

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 884 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio