Apel Kołaczkowskiej. Marek Grabie kręci film!

Apel Kołaczkowskiej. Marek Grabie kręci film!
29.04.2015 17:00
Marek Grabie (znany też jako dr Dreyfus ze Spadkobierców) za pośrednictwem serwisu OdpalProjekt.pl rozpoczął zbiórkę pieniędzy na ukończenie i postprodukcję pełnometrażowego filmu sci-fi pt. "Dzisiaj – film z angielskimi napisami".
Do wsparcia akcji zachęca m.in. Joanna Kołaczkowska (Hrabi, Spadkobiercy) tymi oto słowy:
W filmie obok reżysera udział wezmą m.in.: Grzegorz Halama, Tymon Tymański i Wojtek Solarz. Sam opis filmu słowami reżysera prezentuje się następująco:

"Na warszawskim placu budowy, nie wiadomo skąd, pojawia się odcinek autostrady. Trzeźwiejący po miesięcznej imprezie robotnicy nie potrafią wyjaśnić fenomenu. Sprawę przejmuje Agencja Badania Kosmosu. W tym samym czasie różni mieszkańcy stolicy doznają identycznej obsesji –wszystko przypomina im kosze na śmieci. Jeden z nich próbuje dotrzeć do prawdy ukrytej we własnym wnętrzu. Czym są mrugające do nas ze skrzyżowań światła? Co w środku serca robi wokalista zespołu „Miłość” Tymon Tymański? Co oznacza kombinacja cyfr: 000000, emitowana w stronę Ziemi z Obłoku Magellana? Czy najlepszy program do robienia wykresów połączony z aplikacją „Google Earth” poradzi sobie z jej rozszyfrowaniem? Pomóżcie nam dokończyć film, który jako jedyny mierzy się z tymi pytaniami!!! Zbierzmy razem kwotę potrzebną do dokończenia i postprodukcji pełnometrażowego filmu sci-fi pt. „Dzisiaj – film z angielskimi napisami”!!!

Zobacz teaser filmu:
Akcję można wspierać tutaj: OdpalProjekt.pl/dzisiaj

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio