Karol Kopiec wygrał bilet do... Sosnowca!

Karol Kopiec wygrał bilet do... Sosnowca!
30.04.2015 23:54
Podczas tegorocznej PAKI jury konkursowe przyznało ex-aequo dwa pierwsze miejsca. Zwycięzcami zostali więc Karol Kopiec (stand-up) i zespół taneczny Fair Play Crew.
Dodatkową nagrodę przygotował także nasz serwis. Po burzliwej naradzie postanowiliśmy uhonorować nagrodą... Karola Kopca! Karol nie krył łez ze wzruszenia.
Jak się okazało - nasza nagroda wywołała w środowisku kabaretowym spore zamieszanie. Chętnych na otrzymanie tak prestiżowej nagrody było wielu. Niestety, nagroda była jedna i - choć kabareciarze się o nią zabijali - werdyktu już nie zmieniliśmy.
W ten oto sposób Karol Kopiec stał się jedynym w Polsce posiadaczem vouchera na 1-dniową wycieczkę do SOSNOWCA. Oczywiście w opcji all inclusive! Plan wycieczki przewiduje darmowy poczęstunek i czas wolny na zwiedzanie miasta.
Foto: Anna Jackowska / PAKA

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio