Lista NOS: Jedna nowość, top bez zmian!

Lista NOS: Jedna nowość, top bez zmian!
31.05.2015 23:40
Kolejne, 430 notowanie listy Najczęściej Oglądanych Skeczów nie przyniosło tak wielu zmian jak podczas kilku poprzednich tygodni. Tym razem na podium nie nastąpiła żadna zmiana, a w TOP10 mamy jedną nowość.
Żaden skecz okupujący podium nie drgnął ani o przysłowiowy milimetr i pierwsze trzy miejsca to wciąż Debata prezydencka, Rolnik szuka żony oraz Chińskie podróby i ZUS.
Udany start zaliczyła Neo-Nówka, której dywagacje o Eurowizji zadebiutowały na 6. pozycji! Niezastąpiony duet Janinki i Krystynki znakomicie zdiagnozował przyczyny porażki polskich wykonawców na Eurowizji. Skecz zdecydowanie ponadczasowy! :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 885 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio