Wspieram.to: Siatkarska drużyna kabareciarzy i przyjaciół

Wspieram.to: Siatkarska drużyna kabareciarzy i przyjaciół
10.06.2015 21:35
Rybnickie środowisko kabaretowe założyło drużynę siatkarską, która po rozegraniu wielu spotkań na lokalnych parkietach postanowiła zrobić duży krok do przodu i zgłosić się do rozgrywek ligowych, w których występuje ponad 30 drużyn. Ich ekipa będzie występować od nowego sezonu w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Leon Internet. Start wiąże się jednak ze sporymi wydatkami. Dlatego zwracają się do Was z prośbą o wsparcie. Dziś możecie wesprzeć najzabawniejszą sportową drużynę w kraju!
Ostatnia edycja Ligii Piłki Siatkowej Leon Internet to:
- 425 mecze, w tym 1598 setów, rozegranych od 23 września 2014 do 30 maja 2015.
- Mecze sędziowało 45 sędziów.
- W lidze grały 33 drużyny, 12 w pierwszej i 21 w drugiej lidze.
- 502 zawodników, w tym 2 dziewczyny.
- Terytorium ligi to 8 powiatów.
- Z południa na północ (z Chałupek do Katowic) to 81 km.
- Ze wschodu na zachód (z Pawłowic do Raciborza) to 46 km.
- Wyniki i tabele w mediach.
- Rozpoznawalność na lokalnym rynku.
W składzie drużyny występują między innymi: Bartosz Demczuk (Kabaret Młodych Panów), Łukasz Zaczek i Rafał Gorzelany (Kabaret 44-200), Szymon Pniak (Kabaret NOC). Trzon drużyny stanowią jednak doświadczeni siatkarze, którzy poprowadzą drużynę do kolejnych ligowych zwycięstw!
Jak mówi sama drużyna:
Wspomaganie nas to nie tylko doskonała promocja, ale też wielka frajda. Warto żyć wynikami drużyny i pojawiać się na meczach. Obiecujemy, że po każdym meczu przygotujemy obszerną relację oraz galerie zdjęć, tak aby każdy darczyńca mógł w pełni śledzić poczynania naszej drużyny!
Nasi darczyńcy będą mieli zapewnioną promocję w mediach społecznościowych (konto zespołu i profile kabaretów) oraz w trakcie meczów (banery reklamowe, nadruki na strojach). Dzięki naszym zaprzyjaźnionym kabaretom oraz drużynie BBTS Bielsko-Biała przygotowaliśmy dla Was fantastyczne nagrody, które dotrą do Was od razu po zakończeniu projektu!
Przygotowaliśmy również nagrody specjalne! W zamian za wsparcie oferujemy promocję, w postaci twojego baneru na hali, nadruków na strojach, a nawet nadanie nazwy drużynie, pod jaką będziemy występować w lidze przez cały sezon!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio