Opole nie takie kabaretowe...

Opole nie takie kabaretowe...
29.06.2015 20:04
W tym roku Opole okazało się nieco mniej kabaretowe niż zwykle. Przywykliśmy do tego, że Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to - owszem - impreza muzyczna, ale taka, która w swoim programie dostarcza też dużej dawki śmiechu. Niestety tym razem nie było kabaretonu, nie było Dańca, młodego Stuhra, ani żadnego innego kabaretu. Był Robert Górski (KMN) i Joanna Kołaczkowska (Hrabi), którzy poprowadzili imprezę i Artur Andrus, który zaśpiewał. Cóż - nasze apetyty były znacznie większe.
Mimo wszystko zdecydowanie warto zobaczyć znakomitą współpracę Górala i Asi Kołaczkowskiej, którzy odegrali "rozciągnięty w czasie" skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Piosenka Artura Andrusa również godna polecenia.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 896 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio