Comedy Central i Klub Komediowy na Open'er Festival 2015!

Comedy Central i Klub Komediowy na Open'er Festival 2015!
29.06.2015 21:34
Już 1 lipca startuje kolejna odsłona Open’er Festival. Tym razem oprócz koncertów największych światowych gwiazd muzyki, wszystkich uczestników czeka porcja dobrego humoru w najlepszym wydaniu. A to za sprawą Comedy Central, Klubu Komediowego i agencji Alter Art!
Stacja Comedy Central wraz z Klubem Komediowym zadbają o dobre samopoczucie uczestników tegorocznego Open’er Festival. Codziennie o godzinie 18:00 w festiwalowym ALTERCAFE odbywać się będą występy Klubu Komediowego. Każdego dnia na festiwalowiczów czekać będzie inny, szalenie zabawny spektakl. W oczekiwaniu na występy Comedy Central zaprosi wszystkich na kawę z "Przyjaciółmi". W ALTERCAFE stanie kanapa z kultowego serialu.
Ponadto, każdego dnia uczestnicy festiwalu będą mieli szansę na zdobycie wyjątkowych gadżetów Comedy Central. Na kanałach stacji w social media ruszy specjalny konkurs. Zadaniem uczestników będzie zamieszczenie na Facebooku i Instagramie jak najbardziej zabawnego zdjęcie z hasztagiem #comedyclub.
Komediowy rozkład jazdy:
1.07 – Teatr improwizowany Klancyk z udziałem Karola Strzemiecznego z zespołu Paula i Karol.
2.07 – „Niektóre długopisy piszą wolniej” - Seria krótkich skeczy, wprowadzających widza w świat absurdalnego i bezkompromisowego poczucia humoru. Czerpiący inspiracje z formatu takich jak Saturday Night Live.
3.07 – „Bitwa na dubbingi” - wieczór podkładania improwizowanych tekstów na żywo pod fragmenty z najpopularniejszych seriali Comedy Central.
4.07 – Teatr improwizowany Klancyk z udziałem Pawła Szamburskiego.
Comedy Central to najpopularniejszy kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe. Comedy Central to także kultowe kreskówki i programy satyryczne. W ramówce stacji znaleźć można takie hity jak „Jak poznałem wasza matkę”, „Dwóch i pół”, „Teoria wielkiego podrywu”, czy „Przyjaciele”. Comedy Central rozpoczęła nadawanie 19 października 2006 roku. Kanał wchodzi w skład grupy Viacom International Media Networks i jest dostępny w większości sieci kablowych w Polsce oraz na platformach cyfrowych. Dociera do 7,2 mln gospodarstw domowych.
Pierwszym i jedyny klub komediowy w Polsce. W ich repertuarze znalazły się: teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic (teleturniej) i inne. W niedzielne poranki improwizujemy dla dzieci, w cyklu programowym Klub Komediowy Dla Dzieci. Na ich scenie wystąpili m.in Janusz Gajos, Jacek Fedorowicz, Szczepan Twardoch, Marcin Masecki, Mariusz Szczygieł i Jakub Żulczyk

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 897 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV | Koszulka na dzień mamy

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2024 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio